מחשבון צריכה

כמות נצרכת: 0 ק”ג
מספר אריזות: 0
מחשבון צריכה תרמי

כמות נצרכת: 0 ק”ג
מספר אריזות: 0

ARDEX WP500T

ציפוי רצפות פוליאספרטי שקוף, מהיר ייבוש.

 

תכונות ושימושים:  

ציפוי אוטם שקוף מבריק, לרצפות חניונים, מוסכים, מפעלים ושטחי מסחר.

בעל עמידות משופרת לשחיקה וכלי רכב, חומר אליפאטי (בלתי מצהיב בקרינת שמש), עמיד למים וכימיקלים, בהתאם לטבלת עמידות כימית. 

מהיר ייבושתוך שעתיים! פתיחה מהירה לתנועה, שעתיים בלבד לאחר הייבוש.

מתאים לתנאי שרות של מקפיאים תעשייתיים.

יכול לשמש ציפוי מגן עליון על צבע אפוקסי או תחליף לצבע אפוקסי, או כציפוי רצפה רב-עובי עם פיזור קוורץ צבעוני למראה מרהיב, נוגד החלקה ועמיד שחיקה.

מורכב 100% מוצקים ללא חומרים נדיפים (לא-דליק), מספק ציפוי נטול תפרים, קל לניקוי.

 

אריזה: 5 ק”ג, דו רכיבי (1.7 ק”ג +3.3 ק”ג)

גוון: שקוף מבריק. למוצר מגוון גמיש ראה ארדקס WP500

יצרן: ארדקס (מפעל סיירה).

 

אופן שימוש מומלץ: 

הכנת התשתית

מומלץ להיוועץ במחלקה טכנית של מיסטר פיקס להתאמת מפרט ביצוע המתאים לדרישות ותנאי האתר, להלן 2 המלצות יישום, אחת כציפוי (פילם) מגן בלבד, השניה כציפוי 1-2 מ”מ לעמידות מוגברת לשחיקה.

יש ליישם את החומר בטמפרטורת סביבה ממינוס 5 מעלות ועד 30 מעלות בלבד, כאשר טמפ’ התשתית תהיה לפחות 3 מעלות מעל לנקודת הטל (טמפ’ העיבוי). יש לכרסם את הבטון באמצעות מכונה ייעודית, ל- CSP1-3, הבטון חייב להיות נקי, יבש  (עד 4% לחות) וללא כל חומרים העלולים להפריע את הידבקות הציפוי למשטח. ניתן ליישם על מתכת שעברה ניקוי-חול. חוזק התשתית יהיה מעל 25 מגפ”ס ללחיצה, ומעל 1.5 מגפ”ס לשליפה.

 

המלצות יישום על גבי תשתית מוכנה

יש לערבב WP500T חלק B אל תוך חלק A ולערבב במערבל מכני במהירות נמוכה למשך 2 דקות, עד הגעה למרקם חלק ואחיד. אין לדלל את החומר, יש לערבב את כל הערכה וליישם בתוך 20 דקות (20 מעלות) את כולה. היישום הוא עם רולר, מברשת או מגב.

WP500T יכול לשמש כציפוי עליון מהיר ייבוש (top coat מגן איכותי) לצבע/ ציפוי אפוקסי/ פוליאוריטן או רצפת בטון חשופה. כמו כן, WP500T יכול לשמש גם כציפוי אוטם, נוגד שחיקה, ומונע החלקה,  לאזורי תנועה בינונית (של מלגזות וגלגלי פלסטיק), להלן 2 המלצות ליישום.

 

יישום כציפוי מגן שקוף לבטון/ צבע רצפה: על גבי תשתית בטון המוכנה לפי האמור לעיל, ניתן ליישם ללא פריימר, שתי שכבות של WP500T, בכמות 150-250 גרם למ”ר כל אחת, עם המתנה של שעתיים בין שכבות. על גבי צבע רצפה אחר (WP500 מגוון או צבע אפוקסי/ פוליאוריטן) ניתן ליישם שכבה אחת בהתאם לעובי הרצוי. לאחר יישום השכבה העליונה יש להמתין שעתיים לפני פתיחת המשטח לתנועה.

 

יישום כציפוי צבעוני לרצפה נוגד החלקה עם פתיחה מהירה לתנועה: יש לערבב פריימר אפוקסי ארדקס WP PRIMER עם 0.4 מ”מ קוורץ דק (או אבקת שיש) ביחס 1:0.5 וליישם אותו על הרצפה, בזמן שהוא רטוב יש לפזר עליו קוורץ צבעוני 0.3-0.7 מ”מ לרוויה (2.5 ק”ג למ”ר). יש להמתין לייבוש 4-8 שעות בהתאם לטמפ’ הסביבה.

לאחר הייבוש יש לשאוב עודפי קוורץ ולטאטא היטב. כעת ניתן ליישם WP500T, בכמות 450 גרם למ”ר. ניתן לבנות עובי ועמידות משופרים ע”י יישום שכבת WP500T נוספת על גבי שכבה קודמת ופיזור קוורץ צבעוני. יש להמתין שעתיים בין שכבות ולפני פתיחת המשטח לתנועה.

 

נתונים טכניים ובטיחותיים:

משקל סגולי: 1.1 ק”ג לליטר.

התארכות: החומר איננו מוגדר כגמיש לאיטום גגות או חניונים עיליים, במקרה זה יש לפנות למחלקה טכנית של מיסטר פיקס, לקבלת WP500  מגוון גמיש, או מערכת פוליאוריטן מתאימה.

מוצקים: 100%, תכולת VOC אפסית. החומר איננו דליק.

חוזק הדבקה (תקן ISO 527): 20 מגפ”ס.

ניקוי כלים: באמצעות מדלל סולבנטי המכיל טולואן.

זמן מדף: 6 חודשים מייצור, במקום מוצל.

עמידות כימית: עמיד לשמנים ודלקים, אלכוהול וסולבנטים (למעט טולואן וקסילן), וכן למגוון רחב של חומצות ובסיסים, בכפוף לטבלת עמידות כימית ולמשטר הניקיון באתר.

ציוד מגן: המוצר אינו מכיל ממסים אך יש להשתמש בכפפות, נעלי עבודה, משקפי מגן ומסיכה. יש לעבוד במקום מאוורר ולקרוא את דף הבטיחות (MSDS) טרם שימוש ראשוני.

יעוץ טכני מיסטר פיקס לשרותך: 054-6996774

סגירת תפריט