חושבים להוסיף מרפסת לבית, אבל מחפשים את הפתרון המהיר והקל ביותר להוספת מרפסת? חברת בלקון מרפסות מציעה לכם מגוון רחב של דגמי מרפסות פלדה, וכן אפשרות להזמנת מרפסת פלדה בהתאמה אישית מאפס. מרכיבי המרפסת מגיעים אליכם כשהם מוכנים, ולאחר כמה פעולות ריתוך, המרפסת שלכם מוכנה.

מרפסות פלדה – פתרון קל ומהיר

בניית מרפסת יכולה לארוך זמן רב ולהיות כרוכה בפעילות בניה אינטנסיבית שמשפיעה על הסביבה כולה. בשנים האחרונות גילו אלפי ישראלים דרך אלטרנטיבית לבניית מרפסת, באמצעות מגוון דגמים של בלקון מרפסות פלדה. מרפסות אלה מיוצרות למעשה במפעל, ומגיעות אל בית הלקוח במספר רכיבים שלאחר ריתוך מהיר ויסודי, הופכים למרפסת מוכנה. את המרפסת יש כמובן לחבר אל גוף המבנה באמצעות קורות פלדה שיהוו פלטפורמה חזקה ויציבה למרפסת כולה. לאחר הרכבת המרפסת ניתן לבצע שורה של פעולות לעיצוב המרפסת על פי טעמכם, ולחברת בלקון מרפסות ישנם אינספור פתרונות עיצוב בשלל חומרי גלם וסגנונות עיצוב למטרה זו.

איך זה קורה?

כל תהליך של הוספת מרפסת, ולא משנה אם היא עשויה אבן או פלדה, מתחיל בתכנון. בשלב הראשון נתכנן עבורכם את הוספת המרפסת, נבחר את המיקום המדויק למרפסת, נתכנן את החיבור בין המרפסת ובין החלל הפנימי של הבית, נגדיר בדיוק את גודל המרפסת וקווי המתאר שלה, את החיפויים, הריצוף, מערכת הניקוז וכל אלמנט אחר שנדרש בתהליך הוספת מרפסת. בתום תהליך התכנון תהיה בידינו תכנית בניה למרפסת שמבוססת כולה על גוף פלדה.

הוצאת היתר בניה ועיצוב המרפסת

בשלב הזה, נתחיל בשני מהלכים במקביל. פעם אחת נסייע לכם להגיש בקשה לקבלת היתר בניה להוספת המרפסת, ופעם שניה נתחיל בתהליך עיצוב המרפסת בסיוע המעצבים המקצועיים של בלקון מרפסות. לחברה ניסיון רב בהוספת מרפסות, ובכלל זה גם בהגשת בקשות להיתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון הבניה, טיפול בבקשה וניהול ההתקשרות מול הרשות עד לקבלת ההיתר. במקביל, נשב יחד על שולחן העבודה ונקבע את כל האלמנטים האסתטיים של המרפסת, נגדיר את האווירה הרצויה לכם במרפסת, את התאורה שנשלב בה, את סוג הריצוף והגוון שלו, חיפויים לקירות, את מעקה הבטיחות שתרצו להתקין ואת כל שלל התוספות האסתטיות שתרצו לשלב במרפסת.

לבלקון מרפסות מגוון רחב של פתרונות עיצוב על בסיס חומרי גלם מגוונים, לרבות אלומיניום, זכוכית, פולימר מוקשח, פריימר, עץ, פוליקרבונט ועוד. את כל אלה נציג בפניכם עם שלל דוגמאות מהן תוכלו לבחור או עם הדוגמא הפרטית שלכם. אחרי שהכל מוכן, נותר רק להוציא אל הפועל את כל תכניות הבנייה והעיצוב, ולבלקון מרפסות אנשי המקצוע שיעשו זאת בתוך זמן קצר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה.

בעזרת כרמית מיסטר פיקס תוכלו לאטום את המרפסות פלדה שיעניקו לכם את ההזדמנות להוסיף מרפסת חדשה לבית בזמן קצר ועם היכולת לעצב את המרפסת בכל גודל, תצורה ודקורציה שתבחרו. בלקון מרפסות דואגת רק להוציא אל הפועל את החלומות שלכם.

ראו גם: מוצרי טיח גבס

סגירת תפריט