מדוע לא תמיד צריך לקנות דירה חדשה בשביל השקעה איכותית?

מדוע לא תמיד צריך לקנות דירה חדשה בשביל השקעה איכותית?

רבים בישראל תוהים מה לעשות עם הכסף שלהם, אנחנו רואים כי בעולם קיים מצב כלכלי שכמותו לא היה מעולם ושבו שערי הריבית של הבנקים הם נמוכים מאוד וזה מוביל לשאלה קריטית מה ניתן לעשות עם הכסף.

כך יוצא כי מאות אלפי ישראלים תקועים עם מאות אלפי שקלים ואינם יודעים מה לעשות אתם. בבנק לא משתלם להשקיע את הכסף והבורסה מסוכנת מדי ועל כן נראה כי האופציה הטובה ביותר היא להשקיע בשוק הנדל”ן.

 

נדל”ן זו השקעה בטוחה באופן יחסי ועל כן כל כך משתלם להשקיע בה. אך גם שוק הנדל”ן מתחיל להתקרר וכלל לא בטוח כי אם נקנה היום דירה חדשה היא תניב לנו תשואה גבוהה ועל כן יש לברור את הנכס שאנחנו קונים בחכמה.


על רקע זה יש לציין כי אם אתם רוצים לקנות נכס כדאי לכם לשקול לקנות דווקא נכס ישן. נכס זה יהיה הרבה יותר זול ואתם
בהשקעה קטנה תוכלו להשביח אותו וליהנות ממנו הרבה יותר.


על רקע זה יש לציין כי התחום של שיקום מבנים מתפתח מאוד בארץ וזאת בגלל שרבים מבינים כי זוהי האופציה הטובה ביותר להשיג תשואות גבוהות.

שיקום מבנים – עבדו לפי תכנית מסודרת כאשר אתם קונים את הנכס

 


אך שימו לב לא כל שיקום מבנים שתבצעו  יבטיח לכם תשואה גבוהה.

עליכם לברור את הנכס בפינצטה, לבחון את הסביבה שלו, לראות מהי עלות השיקום שתידרשו לעשות ולבחון כל פרט ופרט בנכס בכדי להבטיח כי השיקום יניב את הפירות הרצויים. לכן אנחנו ממליצים לכם לעבוד לפי תכנית מסודרת ולקבל החלטה חכמה בנוגע לקניית הנכס שלכם.
 
רק כך תבטיחו כי הקנייה תתבצע על הצד 
הטוב ביותר ורק כך תבטיחו כי תגיעו לתוצאות הטובות ביותר. על כן ההמלצה שלנו היא לפני שאתם קונים את הנכס לשיקום לפנות אל איש מקצוע אשר ייתן לכם הערכה כמה יעלה לכם השיקום של המבנה וכך לדעת בדיוק כמה כדאי לכם להשקיע במבנה.

 


בחרו אנשי מקצוע המתמחים בשיקום

 

שימו לב אם אתם מחליטים לבצע שיקום מבנים אתם צריכים לבחור אנשי מקצוע אשר מתמחים בכך.

עליכם להבין כי לא כל שיפוצניק או קבלן יכולים לבצע שיקום מבנים ואתם צריכים להבטיח כי אתם בוחרים איש מקצוע מנוסה אשר עסק בנושאים אלו בעבר וכך תבטיחו כי השיקום יתבצע על הצד הטוב ביותר.

סגירת תפריט