פוליאוריטן לשירותך

פוליאוריטן לשירותך

פוליאוריטן שייך למשפחת חומרי האיטום והדבקים המשמשים בענף הבנייה העולמי, פוליאוריטן משמש בעיקר לביצוע מגוון עבודות איטום ושיקום מבנים. לפוליאוריטן מגוון גדול של שימושים, צורות ומרקמים ויש להתאים את החומר לכל שימוש ושימוש בצורה מיטבית על ידי אנשי מקצוע מיומנים. מומחי חברת כרמית מיסטר פיקס מסבירים על השימוש בפליאוריטן.

מהו פוליאוריטן

הפוליאוריטן הוא חומר גמיש ודביק על בסיס פלסטיק (פולימר), המשמש לאיטום והדבקה בענף הבנייה, כאמור. הפוליאוריטן ניתן לשימוש בהדבקה או בהתזה ומגיע במגוון רחב של מידות צמיגות, כך שניתן להתאים אותו בצורה המדויקת ביותר לשימוש. השימוש בפוליאוריטן מבטיח איטום יעיל ועמיד ביותר בזכות יכולת ההיספגות שלו אל תוך המשטח, ומתאים במיוחד למקומות בהם יש קשיי גישה, בזכות היכולת להחדיר פוליאוריטן פנימה בצורה נוזלית או בהתזה. והוא שקוף, כך שניתן להשתמש בפוליאוריטן  ללא פגיעה אסתטית. 

כל מה שטוב בפוליאוריטן

רשימת התכונות של הפוליאוריטן מכובדת וכוללת את התכונות הבאות: אלסטיות גדולה ויכולת התארכות של 500% ויותר, יכולת הידבקות טובה למגוון רחב של חומרים על בסיס שימוש בשכבות יסוד ייעודיות, אחוזי התכווצות נמוכים בעת הייבוש, עמידות גדולה בפני שחיקה, דרגות קשיות משתנות, ניתנן לעיבוד על ידי שיוף או חיתוך לאחר ההתקשות, וניתן לצביעה. הפוליאוריטן מתייבש בקצב מהיר יחסית של כ- 2 מ”מ ביום. 

איטום גגות עם פוליאוריטן 

אחד השימושים הנפוצים ביותר בחומרי איטום פוליאוריטנים הוא באיטום גגות כאשר הגישה אליהם מסובכת מכדי לבצע איטום בצורה אחרת. האיטום הפליאוריטני נעשה בהתזה של חומר מוקצף על הגג, ללא צורך בהלחמה של יריעות איטום למשטח הגג לפני כן. עמידותו של הפליאוריטן בפני קרינת UV אינה גבוהה יחסית לחומרי איטום אחרים, ולכן הוא מתאים במקומות מוצלים או שיש למרוח עליו שכבת הגנה מפני קרינה, כדי לשמור על עמידותו לאורך זמן.

איפה משתמשים בפוליאוריטן?

פוליאוריטן הוא חומר האיטום וההדבקה הנפוץ ביותר בשימוש היום, פוליאוריטן נמצא בשימוש במגוון יישומים: איטום תפרי התפשטות ברצפה, על חזיתות מבנים ובקירות חיצוניים, איטום סדקים בקירות מכל סוג כמעט, איטום חלונות ופתחים שונים, הדבקה ואטימה בענפי הרכב והספנות ועוד.

 

סגירת תפריט