כמה יעלה לנו איטום ריצפה

כמה עולה איטום רצפה

במידה ואתם מחפשים אחר איש מקצוע לצורך איטום רצפה בבית או בעסק שלכם, אתם עשויים לגלות כי אין מדובר במחיר אחיד עבור פעולת האיטום . ישנם לא מעט בעלי מקצוע אשר מציעים עבודות איטום רצפה במחירים שונים.

מתי לבצע איטום רצפה

לשאלה מתי יש לבצע איטום רצפה ניתן לענות במספר מישורים- האחד איטום מרפסת פתוחה על מנת למנוע מצב של רטיבות או איטום בתוך הדירה במטרה למנוע חלחול של מים אל הדירה.  שימו לב כי ליקויים בתחום איטום הרצפה עשויים למסוע משימוש בחומרים לא מתאימים ולכן חשוב מאד לוודא כי החומרים המתאימים ביותר נבחרו.

המחיר נקבע בהתאם לחומר האיטום בו עושים שימוש

שימו לב כי המחיר נקבע בהתאם לחומר האיטום בו עושים שימוש- החומר איום רצפה  בו הקבלן בוחר לעשות שימוש משפיע על התוצאה הסופית.  ישנם מספר סוגי איטום כמו חומרים אקריילים או חומרי איטום פולימריים כאשר השימוש בהם נבדל מזמן הייבוש ובידוד מפני חום וקור

המחיר נקבע בהתאם לעמידות

מחיר איטום רצפה נקבע גם בהתאם לרמת העמידות . ככל שהחומר איטום רצפה  עמיד יותר, כך עבודת האיטום תחזיק מעמד זמן רב יותר.

ההכנה הדרושה לרצפה

פרמטר נוסף אשר יש להביא בחשבון זה ההכנה הדרושה לרצפה טרם תחילת עבודת האיטום.  ככל שההכנה תתבצע בצורה יסודית יותר, כך העלות תהיה גבוה יותר. יתרה מכך, ככל שהזמן הנדרש להכנת הרצפה יהיה רב יותר, הרי העלות תהיה גבוה יותר.
שטח הרצפה

פרמטר נוסף אשר יש להביא בחשבון זה שטח הרצפה. ככל ששטח הרצפה יהיה גדול יותר, כך העלות תהיה גבוה יותר.

טרם ביצוע העבודה חשוב לבצע סקר מקיף

טרם תחילת העבודה, ההמלצה היא לבצע סקר מקיף על מנת לדעת את המחיר המדויק. ההמלצה היא לשוחח עם מגוון בעלי מקצוע  על מנת לבחון את ההיצע. אם תשוחחו עם בעל מקצוע אחד הוא יציע לכם רק הצעת מחיר אחת ולא תהיה לכם האפשרות לדעת על קיומן של הצעות מחיר אחרות.

התייעצו עם לקוחות קודמים

ההמלצה היא להתייעץ עם לקוחות קודמים. אם תקדימו להתייעץ עם לקוחות קודמים ולשאול אותם מגוון רחב של שאלות תהיה לכם האפשרות לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר.

בחנו בעל מקצוע אשר לו ניסיון רב

בבואכם לבחור בעל מקצוע לצורך עבודת איטום הרצפה, בהמלצת כרמית מיסטר פיקס, ההמלצה היא לא רק לבחור בעל מקצוע המציע לכם את המחיר הטוב ביותר אלא גם יועץ איטום אשר לו ותק רב בתחום .

סגירת תפריט