יתרונות וחסרונות לאיטום גגות

יתרונות וחסרונות לאיטום גגות

אם הגג שלכם אינו אטום כפי שצריך, הרי יש צורך לדאוג לאיטום מקצועי אשר יבוצע על ידי חברת איטום ובה מומחים בתחום.  ללא איטום קירות מתאים אתם עשויים למצוא את עצמכם רטובים באמצע עונת הגשמים כתוצאה ממים אשר חלחלו לבית.

בדומה לתחומים אחרים בחיים, גם בבחירת שיטת איטום גגות רעפים  ניתן למנות יתרונות וחסרונות.  בכתבה הבאה נציג בפניכם את היתרונות ואת החסרונות.

על חשיבות איטום גגות

בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתפתחות בתחום איטום גגות הבאה לידי ביטוי במגוון חומרי איטום איכותיים המאפשרים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר לשביעות הרצון של קהל הלקוחות. אם יש צורך באיטום הגגות הרי יש למצוא את החברה המקצועית ביותר בתחום. חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום אשר תכלול צוות עובדים מיומן תבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר הן מבחינת בטיחות והן מבחינת אסתטיקה.  חברה מקצועית בתחום תדאג לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום במטרה לאפשר לכם לעבור את החורף בשלום וללא הוצאות כלכליות מיותרות.

אילו יתרונות קיימים לשיטה

שיטת איטום זולה – שיטת איטום באמצעת זפת נחשבת לאחת השיטות הזולות במיוחד בהשוואה לשיטות אחרות.

רמה גבוהה: מדובר בשיטת איטום במסגרתה ניתן לראות תוצאה ברמה גבוהה ביותר. השימוש בזפת יעניק לגג שכבת הגנה חזקה.

מהירות עבודה: בעת השימוש בזפת, ניתן ליהנות מעבודה מהירה בייחוד כאשר מדובר על זפת איכותי.

יעילות : איטום באמצעות שימוש בזפת יעניק לכם גג יבש וכן טפמרטורה מאוזנת תוך מניעה ממצבים כמו עובד בקיר ורטיבות.

אילו חסרונות קיימים לשיטה

תחזוקה רבה : בהשוואה לשיטות אחרות- השימוש בזפת דורש תחזוקה לעיתים קרובות יותר.

בדיקה אחת לשנה : ההמלצה היא לבצע בדיקה אחת לשנה על מנת לבחון האם יש צורך לבצע זיפות, זאת בהתאם למזג האוויר והשחיקה.

צורך בביצוע סיוד: בשל העובדה כי הזפת שחור, יש צורך לבצע גם סיוד לגג. גג בצבע שחור קולט את השמש ברמה גבוהה, דבר שאינו מאפשר להשאיר את הזפת על גבי הגג אלא יש לבצע סיוד.

ייצור ריח : במהלך האיטום ניתן להרגיש בריח לא נעים.

בחינת יתרונות מול חסרונות

לסיכומו של דבר, עליכם לבחון את היתרונות מול החסרונות על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. בבואכם לבחון את היתרונות מול החסרונות, דאגו לבחור את חברת האיטום המקצועית ביותר. חברת איטום מקצועית כמו כרמית מיסטר פיקס ,אשר תהיה לצידכם תסייע לכם לדעת כי העבודה תתבצע על הצד הטוב  ביותר.

לא רק איטום – כך תחממו את הבית בחורף

החורף הישראלי לא נחשב לקר במיוחד בהשוואה למדינות אירופה, אך בעבור הישראלים שרגילים למזג האוויר חם ולח ברוב חודשי השנה, הוא בהחלט קריר ומצריך שימוש בפתרונות חימום שונים. האופציה המוכרת והשכיחה ביותר לחימום הבית היא באמצעות מזגן, אך רבים לא אוהבים את היובש שהוא משרה בחדר. לאלו מכם שנמנים עליהם נמליץ להשתמש בקמין עץ מחמם. קמין עץ לא רק מחמם את החלל באופן הרבה יותר נעים ממזגן, הוא גם פריט עיצובי בפני עצמו שמוסיף המון יוקרה לחלל הבית. פתרונות נוספים לחימום בעונת החורף יכולים להיות התקנת מערכת של חימום תת רצפתי וכן שימוש בשקיות חימום, שמיכות וכיו”ב.

סגירת תפריט