איטום גגות

שירותי איטום גגות הינו הליך עבודה מורכב אשר דורש ידע מקצועי רחב, ניסיון וכמובן התמחות בתחום. ניתן לראות כי איטום גגות הינו שירות הכרחי במקרים של נזילות ומפגעים שונים כגון רטיבות, עובש ועוד. כמו כן, חשוב לבצע איטום גגות ולא לדחות את הבעיה, על מנת להבטיח תוצאה אפקטיבית והימנעות מנזקים אפשריים. חברת מיסטר פיקס כרמית מקבוצת אינרום תעשיות בנייה הממוקמת באזור התעשייה קיסריה הינה החברה המובילה בתחומה בייצור תשומות לענף הבנייה בישראל. אינרום תעשיות בנייה, נסחרת בבורסה לניירות-ערך בתל-אביב ותחת אחזקותיה נמנות בקבוצה כרמית מיסטר פיקס, איטונג יצרנית הבלוקים ונירלט יצרנית הצבעים. בנוסף, החברה מתמחה בשירותי איטום גגות, איטום גג, איטום גג מרוצף, איטום גגות מרוצפים, ועוד.

איטום גג

במידה ואתם מחפשים חברה אשר מציעה שירותי איטום גג הקפידו לבחור בחברה מקצועית ומנוסה. כמו כן, חשוב לדעת כי במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי, האחריות לאיטום הגג היא באחריות שלכם בלבד. במידה ואתם מתגוררים בבניין מגורים משותף, האחריות הינה על ועד הבית. זאת בעקבות הסיבה כי לפי החוק במדינת ישראל, הגג נחשב לאיזור שהוא משותף בין כל דיירי הבניין.

איטום גג מרוצף

איטום גג מרוצף מאפשר להימנע ממצבים לא נעים כגון נזילות, רטיבות ועובש. מדובר בעבודה מורכבת אשר דורש ידע מקצועי רחב והתמחות וכן ביצוע איטום מבלי לפגוע בדברים הנמצאים על הגג כגון מערכות סולריות או דודי שמש. לכן, כאשר אתם זקוקים לשירות מסוג זה, הקפידו לבחור באנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר על מנת להבטיח תוצאה טובה, איכותית ומקצועית אשר תחזיק לאורך זמן רב. חברת מיסטר פיקס כרמית מקבוצת אינרום תעשיות בנייה הממוקמת באזור התעשייה קיסריה הינה החברה המובילה בתחומה בייצור תשומות לענף הבנייה בישראל. אינרום תעשיות בנייה, נסחרת בבורסה לניירות-ערך בתל-אביב ותחת אחזקותיה נמנות בקבוצה כרמית מיסטר פיקס, איטונג יצרנית הבלוקים ונירלט יצרנית הצבעים.

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים הינו שירות מורכב אשר דורש איש מקצוע יסודי ומקצועי אשר מתמחה בתחום זה. כמו כן, מומלץ לבצע את האיטום בהקדם האפשרי, על מנת להימנע ממגוון רחב של בעיות ותקלות לא נעימות כגון נזילות ורטיבות, ובמקרים מסוימים אף עובש אשר יכול להזיק הן לדיירי הבית והן לרהיטים. בנוסף, מומלץ לבצע את האיטום בעונת הקיץ או האביב על מנת להימנע מגשמים אשר יכולים לפגוע בתהליך העבודה.

סגירת תפריט