מאמרים אחרונים

בטון מהיר ותהליכי ההתקשות

בטון מהיר הנו תערובת של חול, חצץ ומלט הידראולי אשר מכיל בתוכו תוסף שמטרתו להגדיל את נפחו בתהליך ההתקשות. אנשי המקצוע מבית כרמית מיסטר פיקס, המסווגת כאחת מהחברות המובילות בתחומן בישראל, מסבירים שהתוסף גורם לתערובת להתקשות במהירות רבה ומיועד בעיקר לעבודות בטון כלליות שבהן נדרשים תיקוני בטון מהירים, תוך כדי התחזקות ראשונית מואצת.

גראוט (דיוס) כטכניקה לשינוי התכונות הגאו-מכניות של הקרקע

"ג"ט גראוטינג" (Jet grouting) מהווה מושג כללי שנועד לתאר מגוון טכניקות לטיוב הקרקע לצורך שינוי תכונותיה בהיבט הגאו-מכני במטרה להתאימה אל הצרכים החדשים.  מומחים מחברת כרמית מיסטר פיקס, הנחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום הייצור של תשומות לענף הבנייה, מסבירים שמבנים, כבישים, מתקנים, מכונות וקונסטרוקציות שונות מוקמים מעל לפני הקרקע, ועל כן הקרקע שעליה ממוקמות אותן הקונסטרוקציות נדרשת לתכונות ספציפיות ומוגדרות היטב על מנת שתוכל לעמוד בכך ולאפשר למבנה לתפקד בהתאם לייעודו. 

שיקום מבנים – חיזוק, שימור ובנייה מחדש

שיקום מבנים ישנים ושיפוצם הוא לא תחום שקורץ ליזמים רבים, ובכל זאת ישנם מבנים, בעיקר מבנים לשימור, שעוברים שיקום מאסיבי וזוכים לחיים חדשים ומוצלחים כבנייני מגורים, מלונות בוטיק, מסעדות ועוד, הזוכות להינות מבניין מיוחד בטעם של פעם, עם חוזק ועמידות של היום. אנשי המקצוע של חברת מיסטר פיקס, המתמחים בייצור תשומות לענף הבנייה הישראלי, מספרים על היווצרות הקסם של שיקום מבנים.

פוליאוריטן לשירותך

פוליאוריטן שייך למשפחת חומרי האיטום והדבקים המשמשים בענף הבנייה העולמי, פוליאוריטן משמש בעיקר לביצוע מגוון עבודות איטום ושיקום מבנים. לפוליאוריטן מגוון גדול של שימושים, צורות ומרקמים ויש להתאים את החומר לכל שימוש ושימוש בצורה מיטבית על ידי אנשי מקצוע מיומנים. מומחי חברת כרמית מיסטר פיקס מסבירים על השימוש בפליאוריטן.

איטום חדרים רטובים

איטום מקלחות וחדרי אמבטיה הנו נושא בעל חשיבות עליונה. תשתיות פגומות שבאות במגע מתמיד עם מים עלולות לגרום להתפתחות פטריות ועובש.
סגירת תפריט